Літні види

Михайло Романчук став срібним призером в Китаї

04.11.2018

Український плавець фінішував другим на дистанції 400 метрів вільним стилем на етапі Кубка світу в Пекіні.

Школярі виберуть талісман ОІ-2020

20.09.2017
Організатори Олімпійських та Паралімпійських ігор в Токіо прийняли цікаве рішення.
Легкоатлетки з України вибороли нагороди у Франції

13.09.2017
У міжнародних командних змаганнях «Deca Nation» українська легкоатлетична збірна здобула 1 золоту та 5 бронзових медалей.
Універсіада-2017. Чоловіча збірна України зіграє в 1/4 фіналу

25.08.2017
У китайському Тайбеї на чоловічому волейбольному турнірі Всесвітньої студентської Універсіади завершилися матчі попереднього етапу в групі В.
Універсіада-2017. Збірна України поступилася Ізраїлю

25.08.2017
Збірна України не зуміла здобути перемогу у вирішальному поєдинку за вихід у плей-офф Універсіади-2017.
Вєрняєв - чемпіон Універсіади

22.08.2017
Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв приніс Україні третє золото на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайвані.
Різатдінова приїде на Чемпіонат світу в Пезаро

18.08.2017
Чемпіонка світу та бронзовий призер Олімпійських ігор Анна Різатдінова приїде на Чемпіонат Світу в Пезаро 2017.
Верняєв і компанія штурмують Універсіаду

18.08.2017
У Тайбеї українці виступлять в 14 з 22 видах спорту.
Чому Болт не зіграє за МЮ

18.08.2017
Ямайський спринтер Усейн Болт пропустить благодійний матч Манчестер Юнайтед - Барселона через травму.

Тренер Юлії Левченко: наче могили копала перед цим

18.08.2017
17 серпня відбулася прес-конференція срібної призерки цьогорічного Чемпіонату світу з легкої атлетики Юліїї Левченко. Разом із нею відповідати на питання журналістів прийшла також її тренер Ірина Пустовойт.
Новини 1 — 10 з 192