АПЛ 28тур. Челсі на останніх хвилинах вирвав перемогу над Вотфордом (УКР)

15.05.2017 23:58
У матчі 28-го туру англійського чемпіонату лондонський Челсі, який у попередньому турі забезпечив собі чемпіонство цього сезону, на рідному стадіоні "Стемфорд Брідж" приймав відвертого аутсайдера протистояння Вотфорд.

Незважаючи на те, що поєдинок для "синіх" проти Вотфорда нічого не вирішив у турнірній таблиці, адже лондонський Челсі усе вирішив наперед, керманич Конте на поєдинок 28-го туру випустив один з найсильніших складів Челсі. Що й згодом позначилося на результаті.

Зі стартових хвилин господарі матчу контролювали розвиток подій на футбольному полі та неквапливо переходили до воріт суперника. Згодом Челсі прибавив швидкість у роботі з м'ячем і почав більшими силами тиснути на ворота Вотфорда.

Явний аутсайдер матчу протримався лише до середини першого тайму. Адже на 22 звилині протистояння капітан команди Джон Террі після розіграшу кутового, у боротьбі із захисниками суперника вийшов переможцем і з двох метрів запхав шкіряного, після чого рахунок став 1:0 на користь лондонців.

Здавалося, що ось-ось гості розсипляться і Челсі зможе забити вдруге, однак цього не сталося, а навіть навпаки. Вотфорд знайшов у собі сили і через дві хвилини Капу, після передачі від партнера, виграв верхову боротьбу у штрафній зоні та ударом головою відправив шкіряну кулу у сітку воріт. Паритет відновлено 1:1. На справді, все стало значно цікавіше, адже було помітно, що гості прихали на Стемфорд Брідж не просто відбувати місце, а з певною ціллю.

Не встигли натішитися уболівальники Вотфорда, як "сині" знову забивають і вдруге за вечір вийшли вперед. Після передачі з кутового, який виконав Еден Азар, м'яч від захисника Вотфорда відлетів ближче до центральної лінії штрафного майданчика, де чудово на підбиранні зіграв Аспілікуета, який швидко та майстерно обробив м'яч, та потужним ударом ввігнав у дальній кут воріт від голкіпера. 2:1 - Челсі знову вийшов вперед.

Згодом до основного часу першого тайму арбітр матчу додав ще три хвилини, однак рахунок так і не змінився. 2:1 - на перерву підопічні Антоніо Конте пішли ведучи в рахунку та домінуючи на футбольному полі.

У другому таймі події на футбоьному полі мали дещо схожий сценарій, як і у першій 45-хвилинці. Челсі також домінував на полі та поступово переходив на половину поля суперника і вже там намагався комбінувати.

Вотфорд, як із перших хвилин першого тайиу, грав незмінно - від оборони з акцентом на швидкі контратаки, у які за планом повинні були включатися Н'янг і Капу. Однак не усе так просто було робити, адже територіально "сині" повністю контролювали хід поєдинку та навіть більше. Зовсім скоро Челсі забив втретє. І вкотре після розіграшу кутового футболісти лондонского клубу відмінно розіграли комбінацію у штрафному майданчику "джмелів" та вкінці чудового сценарію Бачуай залишилося лише покотити шкіряного у пусті ворота Вотфорда. 3:1 - "сині" збільшили свою перевагу у рахунку до двох м'ячів.

Та, скоріше за все, цього вечора гості були налаштовані на непростий бій. Вже через від хвилини гравець Вотфорда Янмаат покарав оборону Челсі. Ввігнавши м'яч у ворота Асміра Беговіча, після того, як у штрафному майданчику зумів накрутити захисників "синіх" 3:2 - один м'яч "джмелі" відквитали та відновили інтригу у протистоянні.

Через деякий час лондонський клуб мав ще одну хорошу нагоду забити четвертий м'яч у ворота "джмелів", коли пробивав небезпечно Аспілікуета, однак тоді цьому посприяв голкіпер гостей Гомеш.

Та все ж таки у фктболі діє таке правило: "Не забиваєш ти - забивають тобі".

Ближче до кінця другого тайму Вотфорд, який протягом матчу поступово відігрував м'ячі, зумів зрівняти рахунок у протистоянні та створити останні хвилини поєдинку неймовірно непередбачуваними.

На 74 хвилині Окака після передачі свого партнера у чужому штрафному серед захисників суперника зумів вибороти м'яч та пробити Асміра Беговіча. 3:3 - рахунок було зрівняно. Неймовірну інтригу на останні хвилини матчу було гарантовано.

Постало лише одне питання: "У кого більше сил та хто зможе вирвати цю непросту перемогу на такому драматичуному поєдинку?"

Та на це запитання усім відповідь дав гравець лондонського Челсі Фабрегас, який під завісу протистояння зумів відзначитися за "синіх" та принести перемогу своєму клубу.

Незабаром Вотфорд залишиився у меншості, коли другу жовту картку за грубу гру отримав Предль, що в рази ускладнило гру "джмелів" в обороні та атаці.

Арбітр матчу Мейсон Л додав ще п'ять хвилин до основного часу, однак додані хвилини нічого не змінили для футболістів Вотфорда, який протягом всього матчу виглядали дуже грізно, однак рідні стіні й уболівальники "синіх" допомогли Челсі взяти верх над своїм опонентом.

Челсі - Вотфорд 4:3
Голи: Террі - 22'. Капу - 24' Аспілікуета - 36'.Бачуай - 49'. Янмаат - 51'. Окака - 74'. Фабрегас - 88'.