Конец эпохи (укр.)

Кінець епохи
01.05.2017 22:02
Коли емоції вже вщухли… 
У ніч 29 квітня в Лондоні, на легендарному «Уемблі» відбувся бій десятиріччя. У рингу зійшлися два олімпійські чемпіони, два спортсмени з неймовірною антропометрією, легенда й майбутнє важкого дивізіону. Володимир Кличко та Ентоні Джошуа – подарували справжнє шоу прихильникам боксу. 

Після поразки від Тайсона Фьюрі, Володимир в ринг не виходив довгих 17 місяців, варто зазначити, що такого «простою» в українського супертяжа ще не було. Після бою з британцем багато говорили, що Володимиру потрібно завершувати кар’єру, аргументуючи це тим, що він постарів і потрібно давати дорогу молодим, так говорив кожен другий вболівальник, так вважали журналісти, але не сам Кличко. Втративши чемпіонські пояси, він прагнув повернути, те, що належало йому довгі 11 років. 

Він вирішив повернутися на вершину світового боксу, вибравши в суперники не будь-кого, а британського чемпіона на 14(!) років молодшого за нього. Цим рішенням Кличко змусив поважати себе ще більше, адже не кожен здатний вийти в ринг проти суперника, якому років стільки, скільки ти сам провів у боксі. 

Ентоні Джошуа – молодий лев, який всі свої бої, проведені в професійному боксі вигравав технічним нокаутом і до бою з Володимиром не знав, що таке бій більше 7 раундів. Олімпійський чемпіон, найперспективніший боксер, який не знав смаку поразок – суперник не просто складний, а надскладний. 

До бою, легендарний чемпіон Кличко підходив у якості андердога, погодьтесь, незвично бачити цей термін біля прізвища нашого чемпіона, який понад 11 років домінував у боксі. Фаворитом протистояння вважали молодого Ентоні Джошуа.  

Але на відкритому тренуванні Володимир Кличко продемонстрував неймовірну, як для свого віку, фізичну підготовку, змусивши цим засумніватися в лідерстві британця. 

Старт поєдинку був спокійним, перші 4 раунди боксери приглядалися один до одного. А от у 5 раунді Джошуа вдався до ризку і не прогадав – Кличко опинився в нокдауні. Вже в наступному раунді подібна доля спіткала і самого Ентоні. 

Після нокдауну британець помітно «здав», чому Володимир не добивав свого суперника і не доводив бій до завершення так і не зрозуміло. Далі Джошуа відновився, зібрав всі сили і пішов вперед. В 11, чемпіонському раунді, британець зробив свою справу: неймовірний аперкот, нокдаун і бій зупинено. 

Ентоні Джошуа здобуває 19 перемогу та вакантні чемпіонські титули. Чесно кажучи, останні хвилини поєдинку згадувати не хочеться. 

Володимир Кличко програв в друге поспіль, такого в його довгій кар’єрі ще не було. Але якби дивно це не звучало, з програного бою він вийшов переможцем. В свої 41, він видав, мабуть, найкращий бій за останні 5 років. Він продемонстрував силу волі, жагу до перемоги та неймовірну фізичну підготовку. Цей бій він провів, як справжній Чемпіон, як Легенда світового боксу. 

Після цього поєдинку його стали поважати всі. Яке майбутнє у Володимира не знає ніхто, але те, що його ім’я вписане золотими літерами в історію світового боксу – це безперечно. Незалежно від рішення Володимира щодо подальшого майбутнього, для всіх він залишиться непереможним майстром. 

Для Ентоні Джошуа цей бій був шансом по-справжньому заявити про себе на весь світ, яким він скористався сповна . Здається, що цей бій стане початком нової чемпіонської історії в супертяжкому дивізіоні. 

Якби прикро це не звучало, але бій став кінцем цілої епохи в світовому боксі, поклавши кінець гегомонії Володимира Кличка. Важко повірити, що ця казка закінчилася. Буде багато нових чемпіонів, але в наших серцях залишиться тільки один – «Доктор сталевий молот».

Оксана Проданчук
Спорт Олімп

Читайте также

Отзывы к материалу

Авторизуйтесь, чтобы оставлять свои комментарии и голосовать: Авторизация

Реклама

Видео

Загрузка плеера
Другое видео

Реклама

Facebook