Євген Мурзін - про підготовку до матчу з Чорногорією

Євген Мурзін - про підготовку до матчу з Чорногорією
17.02.2019 22:05
Головний тренер збірної України Євген Мурзін про підготовку до матчу проти Чорногорії

- Євгене Вікторовичу, цього тижня було оприлюднено графік роботи збірної, ще трішки раніше став відомим розширений склад, можете прокоментувати ці 2 новини.

- Щодо графіку то тут усе просто, ми весь відбірний цикл живемо приблизно у одному режимі, дуже короткі збори, підготовка до найближчих суперників і матчі відбору, тут нічого нового, усі команди у приблизно однакових умовах. Єдино, що цього разу ми будемо тренуватися у малій залі Палацу спорту, а не у МТА, як це було раніше і звичайно 21 лютого потренуємося у ігровій залі, рівно як і команда Чорногорії, такий регламент змагань. Впевнений, що Федерація баскетболу України організувала для нас хороші умови для роботи.

- Я так розумію, що питання складу команди є для Вас більш проблемним?

- Якщо говорити про склад, то це, дійсно, більш складна тема. Зараз сезон саме у розпалі і це створює чимало труднощів, дехто з хлопців ніяк не може приїхати до табору збірної, адже чимало європейських клубів не відпускають гравців, про тих хто виступає у Північній Америці чи на Далекому Сході, я навіть не говорю. Є тривожні сигнали щодо стану здоров’я декого із наших представників у Іспанії, на яких я дуже розраховував, через ці причини навіть зараз у мене ще немає розуміння по нашому складу.

- Що можете сказати по тих хлопцях, які дебютували у збірній у листопаді/грудні, чи зможуть їх побачити київські вболівальники?

- Я завжди зазначав, що розраховую як на Ісуфа Санона так і на Богдана Близнюка, є дуже хороші шанси, що обидва будуть разом з нами знову, гадаю, це хороший сигнал. Дебют цих хлопців у збірній не лишився непоміченим. У команди Близнюка, щоправда зараз справи йдуть не дуже добре, вони пасуть задніх, змінився тренер, менше з тим, він має прилетіти. Проте мене дуже непокоїть ситуація із гравцями високої ланки.

- Так, однією із проблем у грі в Нікшичі було те що розгулявся Боян Дублєвіч...

- У нас тоді теж був відмінний підбір високих: Герун, Зайцев, Кравцов, Лень, зараз я на 100% можу розраховувати лише на одного із цього квартету, у найкращому випадку на двох. Ідеї як зупинити Дублєвіча і компанію є, але дуже багато залежить від того, хто буде у нашому складі на ці матчі.

- В той же час, схоже, нашим суперникам вдається зібрати склад не гірший ніж на попереднє вікно.

- У чорногорців у складі є кілька представників із Євроліги, місцева Будучность відпускає своїх гравців до табору збірної і це, звісно, на користь нашим суперникам. Зазначу, що ми також залежимо від результатів матчів із участю збірної Латвії, наскільки мені відомо, латвійці збирають дуже потужний склад, домовилися із «Олімпіакосом» про приїзд Стрельнієкса, так що вони плекають надії на успішну для себе кваліфікацію на Чемпіонат світу. Втім, хто б не були наші суперники та непрямі опоненти, ми налаштовуємося на максимальний результат і боротьбу у кожному із матчів, що лишилися.

http://fbu.ua
Читайте также

Отзывы к материалу

Авторизуйтесь, чтобы оставлять свои комментарии и голосовать: Авторизация

Реклама

Видео

Другое видео

Реклама

Facebook