«Епоха Вейна Руні» у збірній Англії завершилась! (УКР.)

«Епоха Вейна Руні» у збірній Англії завершилась! (УКР.)
24.08.2017
Вейн Марк Руні розпочав свою блискучу кар`єру у збірній Англії майже чотирнадцять років тому. Його дебют відбувся у лютому 2003 року. Вийшовши на поле у сімнадцять років, Руні став наймолодшим гравцем збірної Англії. Вже у вересні того ж року він зумів забити свій перший гол за збірну. Сталось це у поєдинку проти Македонії. 

Червень 2004 року. І знову титул для Вейна! Наймолодший автор гола в історії фінальних турнірів чемпіонату Європи. Тоді у матчі проти збірної Швейцарії щасливчик зумів зробити дубль. 

Безліч травм, довгих лікувань та відновлень пережив футболіст у наступні декілька років. Фортуна відвернулась від нього та збірної Англії. Невдалим для збірної та Вейна став і чемпіонат світу 2010 року, де Німеччина фактично виштовхала Англію із розіграшу турніру в 1\8 фіналу.

Після невдалих років, пережитої дискваліфікації, Руні знову повернув до себе удачу, забивши 30-ий та 31-ий гол за збірну та увійшовши у п`ятірку кращих бомбардирів національної команди. 

У 2014 році Вейн отримав довіру Роя Годжсона, головного тренера збірної, та став новим капітаном. 
А вже 2015 року за 50-ий забитий гол Руні отримав почесне звання «найкращого бомбардира в історії національної команди». Він зумів побити рекорд самого Боббі Чарлтона, на рахунку якого було 49 голів. Зазначу, це звання він носив майже 45 років! Допоки не з`явився такий собі Вейн Руні, якого також називають Вазза.

Що ж стосується стиля гри, то Руні залишається не просто нападником, він також доволі часто працює у захисті. На полі Вейн, можна сказати, знаходиться «як риба у воді»! Адже має відмінне бачення поля та гри, гарно поставлений удар та точний дальній пас. Цього футболіста взагалі можна легко назвати універсальним. За свою кар`єру він уже зіграв на таких позиціях, як: центральний нападник, відтягнутий форвард, атакувальний півзахисник, крайній лівий півзахисник і центральний півзахисник. 

orig_248064.jpg

Що ж, ми трохи розібрали історію кар`єри Вейна Руні у збірній і повернемося до головної теми, до новини про те, що найкращий бомбардир збірної Англії вирішив завершити свою діяльність у національній команді. Руні вже робив заяви стосовно свого рішення. Проте у них йшлось про «вихід» із складу збірної після ЧС-2018. І вже сьогодні стало відомо, що гравець «Евертона» змінив свою думку та вирішив покинути національну команду ще до початку Чемпіонату Світу. 

«Це дуже важке рішення для мене, я обговорював його із сім`єю та тренером Евертона. Кожна гра за збірну – особлива. Для мене це було великим привілеєм, особливо носити капітанську пов`язку. 

На жаль, я не переміг у великому турнірі в складі збірної. Сподіваюсь, що це вийде у нового покоління. Завжди залишатимусь шаленим прихильником команди. Вдячний усім, хто допомагав мені», - ось так процитував Руні офіційний сайт ФА.

84d57dc0efd5063e640326ff3c52b7eb55ee77b25d3ee192668055.jpg

Вейн вирішив присвятити себе тільки грі у Евертоні, аби віддаватись команді на повну. Можливо й справді 31-річному футболісту стало трохи важче «розриватись» та витрачати удвічі більше часу на клуб та збірну. От і прийшов час обрати…

Дивним фактом є те, що Руні заявив про завершення кар`єри у збірній вже через два дні після свого 200-ого забитого гола!

Отже, залишається тільки сподіватись, що цей раптовий «кидок» убік збірної Англії не вплине надто пагубно на гру та результати на ЧС-2018!
                                                                                                                                                  Забавська Ірина,
                                                                                                                                                  Спорт Олімп

Читайте также

Отзывы к материалу

Авторизуйтесь, чтобы оставлять свои комментарии и голосовать: Авторизация

Реклама

Видео

Другое видео

Реклама

Facebook